Nasip Çadır

Bizi Takip Edin:​

Küçükbaş Hayvan Çadırı

nasip-cadir-branda-019

Küçükbaş Hayvan Çadırı

Tüm zeminlere kurulabilen küçükbaş hayvan çadırı, bölge şartlarına göre dizayn edilmektedir. Terleme yapmayan küçükbaş hayvan çadırı hava sirkülasyonu sağlamaktadır. Kapı genişlikleri özel olarak hayvanların rahatlığına uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Uzun süre kullanım için uygun olmaktadır. Montaj işlemi firmamız tarafından kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Üretilen çadırlar, İSG mevzuatlarına uygun olmaktadır.

Küçükbaş Hayvan Çadırı Özellikleri

Günümüz koşullarında köy ve kasabaların mahalle olarak bağlanmasından sonra hayvan yetiştiriciliği yer değiştirmiş bulunmaktadır. Sürü sayısının artması ile birlikte küçükbaş hayvan çadırı ihtiyacı doğmaktadır. UV ışınlarından koruyucu özel brandalardan imal edilmekle birlikte barınak ihtiyacına çözüm sunmaktadır. Uzun kullanım ömrü, maliyet açısından önem arz etmektedir.

Küçükbaş Hayvan Çadırı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mevsimsel koşullar ön görülerek kuzu çadırı tercihi yapılmaktadır. Kar yağışının bol olduğu ve kış mevsimlerin sert geçtiği bölgelerde, makaslı küçükbaş hayvan çadırı önerilmektedir. İklim şartlarının daha ılıman olduğu bölgelerde, boru tip küçükbaş hayvan çadırı tercihi daha uygun olmaktadır. Küçükbaş hayvan çadırı kurulacak yerin meraya yakın olmasına ve taban suyu yüksek olmamasına dikkat edilmektedir.

Küçükbaş hayvanların rahatlığını korumak için kuzu çadırı satın alınmaktadır. Dış ortam koşullarına ve hava olaylarına karşı güvenlik sunmaktadır. Küçükbaş hayvan çadırları çiftliğin veya evin bahçesine kolayca kurulmaktadır. Ömrü uzun olan küçükbaş hayvan çadırı, kullanışlı olduğundan yıllarca kullanılabilmektedir. Hayvanların sayısına göre farklı küçükbaş hayvan çadırı seçenekleri bulunmaktadır.

Sağlam Malzemelerle Üretilen Küçükbaş Hayvan Çadırı

Üretimde kullanılan malzemelerin kaliteli olmasına özen gösterilmektedir. Farklı koşullara rahatlıkla adapte olan koyun çadırı güvenli bir yaşam alanı sunmaktadır. Küçükbaş hayvan çadırının iç kısmına suluk ve yemlik gibi ürünleri yerleştirilebilmektedir. Yırtılma ve delinme gibi problemlere karşı son derece dayanıklı olmaktadır. 

Hemen herkes bütçeleri için uygun olan küçükbaş hayvan çadırı bulabilmektedir. Havalandırma deliklerine sahip olan küçükbaş hayvan çadırı, tasarımları ile kullanıcıları memnun etmektedir. Alan kullanımında avantaj sunan küçükbaş hayvan çadırı, dar noktaların verimli bir şekilde değerlendirilmesini sağlamaktadır. PVC brandalı küçükbaş hayvan çadırı, özel ve temiz bir yaşam alanı oluşturmaktadır.

Isı ve Ses Yalıtımlı Küçükbaş Hayvan Çadırı

Modern teknoloji ürünü olan koyun çadırı çeşitlerini kullanarak ısı ve ses yalıtımı elde edilmektedir. Dış ortamdaki soğuk ve sıcak havanın iç kısma ulaşması önlenmektedir. Hayvan seslerinin çevreye yayılmasını önleyen küçükbaş hayvan çadırı, yerleşim alanlarına yakın yerlerde kurulabilmektedir. Küçükbaş hayvan çadırındaki kapı ve pencere sayısı, çadırın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.

Verimliliği ve kaliteyi artırmak için küçükbaş hayvan çadırlarında sürekli iyileştirme yapılmaktadır. İnsan sağlığına ve çevreye saygılı üretim anlayışı, küçükbaş hayvan çadırlarının taşınmasını kolaylaştırmaktadır. Hafif olmasından dolayı zayıf zeminlere kolayca kurulmaktadır. Koyun, kuzu ve keçi gibi hayvanlar için uygun olan küçükbaş hayvan çadırı, hayvanların tüm barınma ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Üretilen küçükbaş hayvan çadırı, kullanıma hazır olmaktadır.

Blog yazısını paylaş